• Dla zainteresowanych

• Wielosekcyjna Akademii „Młoda GieKSa” zajmująca się szkoleniem dzieci i młodzieży dla miejskiego klubu GKS GieKSa Katowice, zaprasza przedszkolaków na treningi naborowe w dyscyplinach sportowych: piłka nożna, hokej, tenis.

Akademia Piłkarska „Młoda GieKSa” jako jedyna w Katowicach posiada najwyższy złoty certyfikat PZPN, potwierdzający wysoką jakość szkolenia.

Treningi naborowe z piłki nożnej odbywają się na małym boisku „Kolejarz” (Katowice, ul. Alfreda 1)

Treningi naborowe z hokeja, będą odbywają się na lodowiskach: „Satelita” (Katowice, ul. Korfantego 35) oraz Jantor (Katowice, ul. Zofii Nałkowskiej 11)

Treningi naborowe z tenisa, odbędą się na kortach tenisowych MOSIR (Katowice, ul. Szopienicka 70).

Wszelkich informacji w kwestii naborów udzielą:

- piłka nożna - trener Mateusz Sznapka, tel. 668 444 636

- hokej - trener Witold Hornik, tel. 733539202